EVLİLİK TEKLİFİ NOTLARI

EVLİLİK TEKLİFİ NOTLARI

 

 

202

Eğer sevginin, aşkın, dostluğun ve mutluluğun ne olduğunu biliyorsam, senin sayende biliyorum. Sonsuza dek seni hiç yalnız bırakmamama izin verir misin?

 

203

Geriye dönüp baktığımızda; sadece anlar, anılar olmasın anlatacak. Paylaştığımız yaşam, birlikte yaşanmışlık, beraber yaşlanmaya adanmışlık olsun. Bir ömre sığacak tüm anlar için benimle evlenir misin?

 

204

Hep beni sana getirecek yollar, senle bana açılacak kapılar, senin kokunla dolu odalar. Herşeyden çokta senle anlam bulan sıcacık bir yuva istiyorum. BENİMLE EVLENİR MİSİN?

 

205

Sensizlik yalan,seninle olmak masal gibi gelir bana. Ne zaman seninle evlenirsem o zaman inanırım gerçek olduğuna. Bir ömür boyu beraber olmaya söz verir misin ?

 

206

Hayat denen bu uzun yolda el ele sonuna dek benimle yürür müsün ?

 

207

Hep senle dolu, benim aşkımla deli, ümitlerimle, hayallerimle bezeli, hem hisli hem içli hem çok güçlü dünyamı senli kılar mısın? Elimi sımsıkı tutar mısın sevdiceğim?

 

208

Gözlerinde ki bana bakış, gülümsemende ki iyimserlik, huylarında ki yumuşaklık, burnunda ki kararlılık, doğruda ki inatçılık ve bedeninde ki sımsıcaklık yeter bana. Öylece gel,kendince. Evlenir misin benimle.

 

209

İster güneyden gelen karayel, ister kuzeyden gelen poyraz ol, dilersen beni tümden ıslatan sağanaklar ol, güneşinle yanıp,serinliğine bırakayım kendimi, denizinde.Umut ol bana, her şey çok güzel olacak de.

 

210

Sımsıkı sar üşütmem seni de, çocuklarımız olacak bize benzeyecekler de. Evlen benimle.

 

211

Güzelliğin kadar güzel bir hayat yaşamak istiyorum seninle, ölürken bile güzelliğine bakarak kapamak istiyorum gözlerimi Benimle evlenirmisin?

 

212

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen, sen, sen. 

 

213

Olmasan neylerim ki ben. Varlığını varlığıma armağan eder misin?Benimle evlenir misin?

 

214

Kelebeklerin ömrü bir gün. Sana hayatımın sorusunu sorarken kelebekler uçurmak istemiştim. Şimdi kargaları uçuracağım yadırgama sakın. 400 yüz yıl yaşayabiliyorlarmış çünkü.Benimle evlenip katlanabilir misin bana çok uzun yıllar?

 

215

Hep senle dolu, benim aşkımla deli, ümitlerimle, hayallerimle bezeli, hem hisli hem içli hem çok güçlü dünyamı senli kılar mısın? Elimi sımsıkı tutar mısın sevdiceğim?

 

216

Engelli koşan atletler gibi, koştum, atladım, aştım tüm engelleri. Şimdi önümde bir tane kaldı. Eğer onu da geçebilirsem, mutlu yorgun ama gönlünün şampiyonu olmak istiyorum. Benimle evlenir misin?

 

217

Bazen bir hikaye tutuşmuş iki eldir, bu hikayenin başrolünde benimle olmak ister misin?

 

218

Eğer senin bir parçan olmam gerekseydi, göz yaşların olurdum. Kalbinden gelip, gözlerinde doğmak, yanaklarında yaşamak ve dudaklarında ölmek için. Benimle bir bütün olmaya var mısın?

 

219

Beyaz gelinlik yakışır Sana Güzel Sözlerimin ilahısın Sen Ey Sevgili!!! Mutluluğum Adı’dır ismin benimle Evlenir misin?

 

220

Seninle ağlamayı öğrendim peki seninle yaşamayıda öğrensem çok görür müsün aşkım bana benimle Evlenir misin?

 

221

Kısacık hayatımda benimle en uzun hayatı yaşamak için benimle evlenir misin?

 

222

Annemin kaynanan olmasını istermisin???

 

223

Beyazlar içinde bir melek olup bana gelirmisin benimle evlenir misin?

 

224

Kendi çapımda işlem hacmi yaratarak mobilyacının, emlakçının, kuyumcunun, fotoğrafçının, gelinlikçinin ekonomik çarkın içinde varlığını devam ettirmesine yardımcı olmama ortak olur musun? Benimle evlenir misin?

 

225

Eğer seni sevmek ve nefes almak arasında seçim yapmam gerekseydi, son nefesimi “seni seviyorum” demek için kullanırdım. Son nefesimi verene kadar birlikte olmak için, benimle evlenir misin?

 

Yazılım Click® Sistemi İle Hazırlanmıştır.