DÜĞÜN TEBRİK NOTLARI

DÜĞÜN TEBRİK NOTLARI

Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz. Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. ömür boyu mutluluklar.

Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. Şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk an ki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğiyle...

Eş dediğin koluna değil yüreğine yakışmalı. Öyle sıradan gelip geçici heves değil, sonsuza kadar nefes olmalı. Mutluluklar dilerim.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibisevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar... 

 

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yasam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle... Mutluluklar! 

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın...

O büyük gün daha dün gibi aklımda; fotoğraflar sarardı ama düğün pastamızın tadı hala damağımda! Nice nice mutlu yıllara hep elele..

Umarım bir ömür mutlu olur ve birlikteliğiniz sonsuza kadar devam eder.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar...

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle... Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar.

Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim.

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle...

 

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle... 

Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim. 

Nikahınıza gelemiyorum ama mutlulukdileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Umarım her şey gönlünüzce olur :)

Birlikte gülebilmek,gezebilmek,mutlu olabilmek,şaşkınlıklar ve sevinçler yasayabilmek için,en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca zamanınız olmasını diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın! Mutluluklar. 

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum. 

Nikahtan önce bulutlarda uçanlar nikahtan sonra paraşütsüz yere inerler" derler; ama siz birbirinizi ömür boyu kollayın. TEBRİKLER! 

Bir aşk gülümsemeyle başlar,öpücükle devam eder ve bir nikahla ölümsüzleşir.Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda,aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

Her gününüzü her an bitecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi doluyaşamanızı diliyorum. Ömür boyu mutluluklar..

Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sürsün.

Yazılım Click® Sistemi İle Hazırlanmıştır.